Podsumowanie konkursów przedmiotowych

29.06.2022

W dniu 18 maja 2022r odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. W w/w akademii uczestniczyła nasza laureatka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego - Liya Wrońska, uczennica kl. VII c wraz ze swoją nauczycielką języka angielskiego - panią Julią Malanowską. Oprócz naszej przedstawicielki, było jeszcze około 70 innych laureatów konkursów przedmiotowych z różnych przedmiotów.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 13:00 częścią artystyczną, po której nastąpiło przemówienie pani kurator Ewy Rawy.

Kolejnym etapem uroczystości było wręczenie laureatom zaświadczeń o uzyskaniu tytułu laureata , nagród książkowych oraz gratulacje od pani kurator Ewy Rawy.

Następnie wręczono nauczycielom laureatów listy gratulacyjne od pani kurator oraz nagrody książkowe.

Na koniec poproszono wszystkich laureatów do zdjęcia zbiorowego.

Podczas całej uroczystości dało się czuć pozytywną energię, poczucie satysfakcji oraz radość dzieci, ich nauczycieli oraz nielicznie obecnych rodziców.

Brawo Liya!!! Tak trzymać!

Julia Malanowska

« inne aktualności