Wyniki konkursu z języka angielskiego „Joke in English”

16.05.2022

W dniu 28 kwietnia 2022 r. konkursowe jury w składzie – pani Wanda Wysoczańska-Stepaniak, pani Aleksandra Urban, pani Judyta Cicha oraz pani Julia Malanowska wyłoniło zwycięzców konkursu „Joke in English”. Wyłoniono 5 zwycięzców:

I miejsce: Nikola Sak kl. VII c, Igor Urbanowicz kl. VII b

II miejsce: Amelia Tarazewicz kl. VIII b

III miejsce: Julia Pilecka kl. VIII b, Hanna Witkowska kl. IV b

Przypomnijmy, że konkurs polegał na przedstawieniu jakiegoś żartu po angielsku w formie komiksu składającego się z co najmniej trzech lub więcej rysunków dowolną techniką. W konkursie brało udział 15 uczniów z kl. IV- VIII. Każdy uczestnik miał okazję wykazać się inwencją twórczą oraz talentem plastycznym. Prace konkursowe można było podziwiać na parterze w holu szkoły w dniach 22 do 29 kwietnia. Zaś zwycięzców można podziwiać w gablocie przy gabinecie 45.

Każdy z uczestników otrzymał pochwałę i ocenę cząstkową 6 z j. angielskiego ,zaś zwycięzcy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Serdecznie gratuluję zwycięzcą i zapraszam wszystkich na konkurs „Joke in English” w przyszłym roku.

Julia Malanowska

« inne aktualności