FESTYN SZKOLNY

01.06.2022

W dniu 27 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Kostrzynie nad Odrą odbył się Festyn Talentów i Dobrej Zabawy. Na szkolnym placu zostało zorganizowane dla wychowanków naszej szkoły wiele wspaniałych atrakcji. Uczniowie mogli zmierzyć się w grach zręcznościowych, wylosować wspaniałe nagrody w loterii fantowej, a także przyozdobić swoje twarze kolorowymi malowidłami w wykonaniu uczennicy naszej szkoły. Dla dzieci zostało także przygotowane stoisko z bańkami mydlanymi. Nasi podopieczni również aktywnie uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy, a także mogli zaprezentować swoje zdolności muzyczne w konkursie karaoke. Na scenie talentów mogliśmy podziwiać umiejętności recytatorskie oraz muzyczne uczniów naszej szkoły. W tym dniu klasy 4-8 brały udział w rozgrywkach sportowych: Dwa Ognie, turnieju siatkarskim oraz turnieju piłki nożnej. Uczniowie przy stoisku z grillem mogli skosztować kiełbaski z przeróżnymi sosami, a także przepysznej lemoniady z pomarańczą. W holu szkoły została przygotowana kawiarenka, w której można było nabyć wyśmienite wypieki przygotowane przez rodziców naszych uczniów. Na koniec odbył się energetyczny pokaz zumby, który poprowadziła p. Karolina z WF Kostrzyn. Zachęcił on do aktywnego ruchu na świeżym powietrzu zarówno uczniów, jak i nauczycieli. W tym dniu Rada Rodziców oraz Rada Pedagogiczna zbierała fundusze na organizację „Strefy relaksu w przestrzeni edukacyjnej”.

Pragniemy złożyć ogromne podziękowania wszystkim sponsorom:

Arctic Paper Kostrzyn S.A., Telemond Sp. z o.o., Komputronik, Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Park Narodowy Ujście Warty, Bricomarché, Sanderson – pracownia rękodzieła, WF KOSTRZYN.

Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom, uczniom i nauczycielom.

« inne aktualności