Pokaż aktualności z roku:

WPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC LUTY 2022

31.01.2022

Opłata za obiady, miesiąc luty, dzieci klas 5-8 wynosi 3 zł (planowany powrót do nauki stacjonarnej 28 luty), pozostałe dzieci 60 zł.

AKCJA GÓRA GROSZA ZAKOŃCZONA!

31.01.2022

W dniach od 02 listopada do 31 grudnia 2021 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję Góra Grosza. W drugim tygodniu ferii uczniowie Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego koła Wolontariatu cierpliwie zliczali zbierane do skarbonek, słoików, pudełeczek złote monetki. Nie ma nic piękniejszego… Jak otwartość serca dzieci… Dla potrzebujących dzieci…! Zebrane pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom. Mamy nadzieję, że fundusze pomogą wielu dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, wychowawcom i uczniom, którzy wzięli udział w akcji i informujemy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 45 623 monet, co dało kwotę 1329,56 zł.

Moduł 2 Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja pt.: „Kraina wyobraźni”

15.01.2022

W ramach realizacji uczniowie, podzieleni na dwie grupy, na kartkach papieru stworzyli: człowieka z bujną wyobraźnią (gdzie w jego ciele mieszka wyobraźnia, w jakim stopniu pomaga mu w życiu, jak wygląda jego postrzeganie otoczenia), oraz analogicznie człowieka, który jest pozbawiony wyobraźni (jak wygląda, jak widzi świat itp.) Uczniowie poprzez wykonanie prostych ćwiczeń, dowiedzieli się, że wyobraźnia czyni nas wielkimi, że w dużej mierze od umiejętnego snucia marzeń zależy jakość naszego życia, że wyobraźnię należy traktować poważnie i traktować ją jak możliwość do osiągnięcia celów.

Spotkanie świąteczne Bonin 2021

15.01.2022

Ze względu na obecną pandemię uczniowie klasy VII D wraz z wychowawcą, również i w tym roku przekazali zdalnie życzenia bożonarodzeniowe dla grupy 6 latków z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kostrzynie nad Odrą.

Uczniowie przygotowali przepiękne kartki świąteczne w wersji anglo i polskojęzycznej oraz krótki filmik z życzeniami.

Grupa 6 latków z PM2 wraz z wychowawcami w ramach podziękowania przekazała uczniom własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe, a także krótkie nagranie z życzeniami.

„Świąteczne Anioły”, „Ozdoby, choinki, bombki, cuda wianki”

14.01.2022

Konkurs „Świąteczne Anioły”, „Ozdoby, choinki, bombki, cuda wianki” został rozstrzygnięty!

KANGUR MATEMATYCZNY - XXXI edycja

10.01.2022

Trwają zapisy do XXXI edycji konkursu matematycznego KANGUR MATEMATYCZNY.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach:

1. ŻACZEK dla uczniów klas II;
2. MALUCH dla uczniów klas III i IV;
3. BENIAMIN dla uczniów klas V i VI;
4. KADET dla uczniów klas VII i VIII.

Koszt uczestnictwa w konkursie wynosi 12 zł.

Każdy uczestnik Konkursu Kangur Matematyczny 2022 otrzyma zabawkę logiczną:
Zaplątany Kangurek.

Zainteresowani uczniowie klas II i III wpłacają pieniążki swojej pani wychowawczyni.

Natomiast uczniowie klas IV – VIII – swojemu nauczycielowi matematyki.

Termin wpłaty 12 zł upływa 12 stycznia 2022 roku.

Termin konkursu: 17 marca 2022r. (czwartek), godzina 9:00.

Zapraszamy!

Podziękowanie za zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Chojnie!!!

10.01.2022

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Chojnie. Dzięki zaangażowaniu zgromadziliśmy spore ilości karmy suchej, mokrej oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów. Wśród darów pojawiły się nawet drobne zabawki i niezbędne akcesoria dla zwierząt.

Bardzo dziękujemy wszystkim za każdy drobny dar.

Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Marosik za pomoc w dostarczeniu paczek do Stowarzyszenia w Chojnie 😊